Yaşam

Organizasyon 78. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in en heyecanlı dizisi Teşkilat dün akşam 78. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Kuruluş’un yeni bölümünde yaşanan olaylar büyük bir merakla takip ediliyor. Sezon tatili öncesi Ömer ve Zehra’nın ortasındaki aşka tutunup tutunamayacaklarını merak edenler için; Organizasyonun son kısmı tek modül tam izleme ekranı…

Organizasyonun son bölümünde; Black Pearl ve Francis olmadan, Hartley tüm planlarını tek başına uygulamak zorundadır.

Organizasyon grubu ise bundan sonra ne yapacağını çok net biliyor. Amaçları, David Hartley’nin yaptığı her şeyi cezalandırmaktır.

Yoğun, yorucu ve hüzünlü günleri atlatmaya çalışırken, güzel günler artık uzaktan el sallıyor. Herkes özlediği aile sıcaklığını bir yemek sofrasında bulur.

Hartley’nin hedefine ulaşması için tek şansı vardır, önünde bir atılım. Ancak başaracağından emin olduğunda hayat ona bambaşka bir cevap verir.

Aşklarına yeniden şans tanımak ve el ele yola devam etmek isteyen Ömer ve Zehra’nın hayallerine yeni bir meydan okuma ve yeni bir tehdit adım adım yaklaşmaktadır.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hartley intikamının zaferini kutlarken, Ömer babasını kaybetmenin acısıyla baş etmeye çalışır. Hasan Atmaca’nın kahramanca vedası Ömer’in acısını dindirir. Ajans, terör saldırısında parmağı olan herkesi hedefe koyar. İlk olarak, takımın yeni saha oyuncusu ile tanışma zamanı. Ömer ve Zehra’nın yarım kalan aşkı yeniden filizlenmeye başlar. Hartley, baş düşmanı Hasan Atmaca’dan kurtulduğunu sanırken bir şeyi unutmuş; ‘Şahin’ sadece bir değil!

Organizasyon Bölüm 78 Tek Modül İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

haber-tire.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu