Ekonomi

Electrolighting Fuarı Antalya’da ziyaretçilerini bekliyor

Partner Fairs tarafından düzenlenen elektrik ve aydınlatma sektörünün en değerli etkinliklerinden biri olan Electrolighting Fuarı, 8 Mayıs prestijiyle Antalya Titanic Deluxe Belek Otel’de başladı. 8-9 ve 10 Mayıs tarihlerinde 45 farklı ülkeden 200’den fazla iş insanını ülkemiz sanayicileri ile buluşturacak olan fuar, bölümün ihracat rakamlarını da zirveye taşıyacak. Üç gün boyunca sürecek olan fuarda farklı coğrafyalardan toptancılar, ithalatçılar, proje firmaları ve zincir market temsilcileri piyasanın güçlü oyuncularıyla buluşurken, etkinlik Türk sanayicisinin yeni coğrafyalara açılmasını sağlayacak.

Her yıl düzenlenmesi planlanan Electrolighting Fuarı, temelde farklı ülkelerde ticari faaliyette bulunan daire başkanları ile yerli üreticileri bir araya getirerek Türkiye ekonomisine ve ihracatına katkı sağlamayı hedefliyor.

Mobilya ve Konut Ekipmanları Fuarı hazırlıkları başladı

İhracatı artırmak için farklı faaliyetler yürüten Partner Fuarcılık, 2024 yılında 1000’in üzerinde yabancı ve 30 binin üzerinde yerli ziyaretçinin katılacağı bir mobilya ve beyaz eşya fuarı için çalışmalara başladığını duyurdu. Elektrik Aydınlatma Fuarı. Haziran 2023’te Dubai’de düzenlenecek olan Hive Mobilya ve Konut Gereçleri Fuarı’nın Türkiye satışını üstlendiğini açıklayan Partner Fuarcılık, Türk sanayicisini başta alıcıları olmak üzere binlerce farklı alıcı ve zincir market temsilcisi ile buluşturmayı hedefliyor. Körfez bölgesi, Dubai’deki fuar ile. hazır olmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu