Haber

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, katıldığı canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözlerle saldırdı. Özcan, “Bunu ilk kez söylüyorum. Kılıçdaroğlu, Dersim Harekatı nedeniyle Atatürk’e kin besliyor. Yıllar sonra daha iyi anlıyorum” dedi. sözlerini kullandı.

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, TV100 canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sert sözler söyledi. Özcan, Kılıçdaroğlu’nun Dersim Harekatı nedeniyle Atatürk’e kin beslediğini savundu.

Özcan, “Bunu ilk kez söylüyorum. Kılıçdaroğlu, Dersim Harekatı nedeniyle Atatürk’e kin besliyor. Yıllar sonra daha iyi anlıyorum. Dersim’de bir operasyon yapılıyor. Yasal olarak CHP’li ve CHP’li. aslında CHP’dir.Vatandaş olmayanlar ‘Dersim Katliamı’ diyor. Bir bölgede ayaklanma olmuş, karışıyorsunuz.Dersim’de isyancılar ve ölenler oldu.Kılıçdaroğlu bu ukdede kaldı.O yüzden Atatürk’e sempati duyduğunu düşünmüyorum.Çok az konuşmasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk Atatürk kelimesini sevdiğini düşünmüyorum.”

gunyuzu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu