Haber

21 Temmuz 2023 On Numara Sonuçları Açıklandı mı?

On Numara sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı merak ediliyor. On Numara için araştırmalar devam ediyor. 21 Temmuz 2023 Cuma On Numara çekilişi canlı yayında yapılacak. 21 Temmuz 2023 Cuma On Numara sonuçları canlı takip ve takip sayfası! On Numara ikramiyesi ne kadar? On Numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte kazanan numaralar…

21 Temmuz 2023 10 NUMARALI SONUÇLAR AÇIKLANDI MI?

21 Temmuz 2023 On Numara çekiliş sonuçları henüz açıklanmadı.

ON SAYILAR NASIL OYNANIR?

Yenilenen On Numara’nın kuralları ise şöyle;

Bir sütunda 80 sayı vardır. 80 sayıdan 10’u işaretlenir.

Bir veya daha fazla sütun oynatılabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen al!

Siz Seçin özelliği ile oyun terminali üzerindeki sütundan numaralarınızı seçebilir veya Rastgele sayılardan oluşturabilirsiniz.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu kuponlarını doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellik, kolonun altındaki “SENİ SEÇ” kutusunu doldurmak istemeyenler için geliştirilmiş olup, rastgele 10 numaradan oluşan şanslı kupon üretilmektedir.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; Çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir sütunda 10’dan fazla sayı işaretlenmişse, sistem diğer sütunlarda ondan fazla seçilen sayı ile olası tüm kombinasyonları oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneğini işaretleyerek birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.

İptal etmek

Doldurduğunuz sütunu oynatmayı bırakırsanız, ilgili sütunun altındaki iptal kutusu işaretlenerek sütun iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Oynadığınız her kolon için çekilişteki rakamlardan 10, 9, 8, 7, 6 rakamı doğru tahmin ederseniz veya herhangi bir rakamı tahmin edemezseniz bonusu kazanırsınız. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Jackpot kategorisinde birden fazla kazanan olduğu gibi, jackpot havuzu da kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu