Haber

Sarıgül’den “İmamoğlu ile Kılıçdaroğlu arasında neler oluyor?” Canlı yayında soruya bomba cevap

28 Mayıs Pazar günü yapılan 2. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden galip çıkan adayın Cumhurbaşkanı Erdoğan olması CHP’yi harekete geçirdi.

İMAMOĞLU “DEĞİŞİM” ateşini yaktı AMA…

Oy İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, aldığı yenilginin ardından ‘değişim’ ateşini yaktı ve peş peşe yaptığı açıklamalarla CHP’den Cumhurbaşkanlığına aday olacağının sinyalini verdi. İstifaya davet edilen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “İstanbul’u da düşünmek zorundayım” diyerek İmamoğlu’nun önünü kesti ve partisinin dünkü grup toplantısında görevinden istifa etmeyeceğini söyledi: “Genel başkan olarak Partimin sadece bugününü ve yakın geleceğini değil, uzun vadeli hedef yapısını da düşünüyorum.Gemiyi güvenli bir limana götürmek yine de kaptanın görevidir. Gemiyi güvenli bir limana götüreceğimi herkes bilsin.”

YAYINDAKİ “İMAMOĞLU-KILIÇDAROĞLU” SARIGUL’A SORU

Ekrem İmamoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında yaşananlar merak konusu olurken, dün katıldığı yayında konuya ilişkin soru CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül’e yöneltildi.

“İMAMOĞLU’NUN TARKAN’I ERZİNCAN’A GETİRMESİ GEREKİYOR”

“Ekrem İmamoğlu ile Kılıçdaroğlu arasında neler oluyor?” Sorusuna patlayıcı bir cevap veren Sarıgül, “Bu sabah Ekrem İmamoğlu ile görüştüm ve Tarkan’ı Erzincan’a getirmesini istedim. Öncelikle Ekrem Bey’den beklediğim Tarkan’ı Erzincan’a getirmesi gerekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu