Haber

Başkan Altay Oyunu Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Kullanıyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için 2294 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Önder Altay, Türkiye’de seçimlerin her zaman çok yoğun katılımla ve en demokratik biçimde yapıldığını belirterek, seçimlerin Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

Cumhurbaşkanlığı ve 28 Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay oy kullandı.

Meram Özcan Saliha Çalıkuşu İlkokulu 2294 numaralı sandıkta oy kullanan Önder Altay, çıkışta kısa bir değerlendirme yaptı. Önder Altay, Türkiye’de seçimlerin her zaman yoğun katılımla ve en demokratik şekilde yapıldığına işaret ederek, “Umarım sonuçlar ülkemiz için hayırlı olur. Vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oy kullandık. Tanrı seni korusun. Oy kullanmayan vatandaşlarımızın da saat 17:00’ye kadar sandığa gelerek oylarını kullanmalarını rica ediyorum. Ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

Başkan Altay’a; AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Hümeyra Saçkesen, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular da eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu